Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

22 III 2018 - Reforma edukacji od 2017r. Wdrażanie nowej podstawy programowej z geografii w szkole podstawowej.

 

 

Szanowni Państwo,
Nauczyciele geografii szkoły podstawowej

Zapraszamy na warsztat metodyczny:

 

Reforma edukacji od 2017r. Wdrażanie nowej podstawy programowej z geografii w szkole podstawowej.

 

Cele ogólne: Kształtowanie kompetencji nauczycieli geografii w zakresie wdrażania nowej podstawy programowej w szkole podstawowej. Analizowanie zmian w nowej podstawie programowej z geografii.

Miejsce: MSCDN, Warszawa, ul. Świętojerska 9, sala 01/parter
Termin: 22 marca 2018 r. godz. 15.00 – 19.00
Liczba godzin: 5

Program

  1. Status prawny oraz struktura nowej podstawy programowej z geografii realizowanej w szkole podstawowej.
  2. Analiza zmian w podstawie programowej z geografii w odniesieniu do wymagań, działów tematycznych, korelacji z innymi przedmiotami i ramowych planów nauczania.
  3. Warunki realizacji nowej podstawy programowej z geografii.
  4. Wybór i dostosowanie programów nauczania do potrzeb i możliwości rozwojowych uczniów oraz warunków, w których funkcjonuje szkoła.

Prowadząca:
Anna Grzybowska – nauczyciel mianowany; konsultant w OEIiZK, absolwentka WGiSR na Uniwersytecie Warszawskim. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała we wszystkich typach szkół. Jest egzaminatorem maturalnym z geografii. Specjalizuje się w zastosowaniach technologii informacyjno – komunikacyjnych w nauczaniu i uczeniu się geografii. Opracowuje programy i prowadzi szkolenia dla nauczycieli geografii oraz innych przedmiotów przyrodniczych.
Jest współautorką scenariuszy lekcji geografii bazujących na technologii GIS. Autorka wielu publikacji dotyczących zastosowania technologii informacyjnej w nauczaniu geografii.

Ważne!
W przypadku rezygnacji ze szkolenia prosimy o pilną informację zwrotną z tytułem szkolenia w temacie wiadomości wysłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapisy wyłączenie elektronicznie na stronie: http://warszawa.mscdn.edu.pl [Oferta bieżąca]  do dnia 12 marca 2018r.
Po skompletowaniu grupy chętnych uczestników, otrzymają Państwo informację o warunkach zakwalifikowania na szkolenie.
Szczegółowych informacji udziela nauczyciel konsultant: Dorota Jasińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: (22) 536-60-69 w godz. 10.00-14.00