Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

26 IV 2017 - Jak przygotować się do pracy z 4-klasistą w roku szkolnym 2017/18

 

 

Zapraszamy na szkolenie:

 


Jak przygotować się do pracy z 4 - klasistą w roku szkolnym 2017/18

czyli wdrażanie nowej podstawy programowej z matematyki 

 

Celem szkolenia jest poznanie zmian w prawie oświatowym, w tym struktury Podstawy Programowej z matematyki, budowanie planu pracy nauczyciela matematyki w klasie 4, zawiązanie sieci współpracy nauczycieli matematyki.
Adresaci: nauczyciele matematyki w szkołach podstawowych i gimnazjalnych.
Program szkolenia:

  • Kluczowe zmiany w prawie oświatowym. Struktura Podstawy Programowej z matematyki.
  • Projekt planu pracy nauczyciela matematyki w klasie 4. Analiza treści Podstawy Programowej z matematyki – planowanie metodyczne lekcji z przykładami zadań.
  • Sieć współpracy nauczycieli matematyki jako wsparcie przy realizacji nowej Podstawy Programowej.

Liczba godzin: 5
Szkolenie jest bezpłatne.
Termin: 26 kwietnia godz.: 14.00 – 18.00
Miejsce: MSCDN wydział w Warszawie, Warszawa, ul. Świętojerska 9.

Prowadzące:

  • Beata Kossakowska – konsultantka MSCDN w Warszawie: koordynator Zespołu edukacji matematycznej i koordynator Konkursów przedmiotowych na terenie woj. mazowieckiego. Doświadczony edukator, wieloletni doradca metodyczny nauczycieli matematyki. Autorka licznych publikacji metodycznych, zbiorów zadań do gimnazjum, sprawdzianów i poradników metodycznych do szkoły podstawowej.
  • Beata Wąsowska-Narojczyk - konsultantka MSCDN w zakresie edukacji matematycznej, Wydział w Warszawie. Wieloletni nauczyciel i doradca metodyczny z zakresu matematyki. Autorka i realizatorka licznych form doskonalenia zawodowego z zakresu metodyki i dydaktyki matematyki w tym z wykorzystaniem TIK. Egzaminator (także weryfikator) OKE Warszawa. Członek zespołu ds. realizacji projektu "Połowa drogi" (zarządzenie MKO). Ekspert ds. Edukacyjnej Wartości Dodanej.

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w formie elektronicznej.
Zapisy na stronie warszawa.mscdn.edu.pl, do dnia 10 kwietnia 2017 r.
Szczegółowych informacji udziela kierownik szkolenia – Beata Wąsowska-Narojczyk
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: (22) 536-60-37 pn.-pt. w godz.: 9.00 -14.00.