Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

17 V 2017 - Realizacja nowej podstawy programowej z wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej,

 

 


Nauczyciele  wiedzy o społeczeństwie /Szkoła podstawowa/, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli  Wydział w Warszawie ma  zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty metodyczne:

 

Realizacja nowej podstawy programowej z wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej, 

 

które odbędą się 17 maja  2017 roku (środa) w godzinach 15.00 - 17.30 w MSCDN Wydział w Warszawie, ul. Świętojerska 9, Warszawa, sala numer 1, parter.

 Cele warsztatów metodycznych:
- zapoznanie ze zmianami w prawie oświatowym , w tym ze strukturą podstawy programowej
  z wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej.

W programie:
•    Sposoby wdrażania  nowej podstawy programowej z wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej.
•    Ocena efektów nauczania wiedzy o społeczeństwie zgodnie z realizacją nowej podstawy programowej obowiązującej od 2017/2018 roku.


Prowadzący:    

  • Włodzimierz Chybowski - ekspert Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, zajmuje się egzaminem maturalnym z wiedzy o społeczeństwie; autor pomocy dydaktycznych dla nauczycieli  historii i wiedzy o społeczeństwie,  m.in. „Zeszyty do ćwiczeń na mapach konturowych”; „Poznać przeszłość. Wiek XX, Historia, Karty pracy ucznia, Zakres podstawowy, 1-3 szkoła ponadgimnazjalna”, „Historia. Zadania na mapach konturowych”.

Forma doskonalenia zawodowego jest bezpłatna. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.
Zgłoszenia należy przesłać WYŁĄCZNIE w formie elektronicznej [Formularz zgłoszeniowy] . O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela nauczyciel konsultant: dr Teresa Stachurska-Maj;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 22 536 60 73, pn; wt; czw; pt;  w godz.11.00- 14.00,
śr; 16.00-18.00 lub w sekretariacie rejestracji  kursów Jolanta Czułada; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 22 536-60-66.