MSCDN Wydział w Warszawie, ul.Świętojerska 9, 00-240 Warszawa - Komunikat nr 13 - Spotkania nowatorskich nauczycieli w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów – inspiracje multimedialne
Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Komunikat nr 13 - Spotkania nowatorskich nauczycieli w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów – inspiracje multimedialne

 

 

Komunikat 13.


Spotkania nowatorskich nauczycieli w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów – inspiracje multimedialne

6 marca 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów – inspiracje multimedialne. Dobrymi praktykami dotyczącymi wykorzystania technologii informacyjno - komunikacyjnej w projektach międzynarodowych dzieliły się nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego ,,Zośki” w Piasecznie.


Pani Anna Ginda i Pani Elżbieta Szulborska są autorkami i współrealizatorkami projektów z programu ETWINNING i ERASMUS+. Wokół innowacyjnych działań skupiają społeczność szkolną oraz środowisko lokalne.


Zapraszamy na następne spotkanie w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów, które odbędzie się 10 kwietnia w godz. 15.00 – 18.00 w sali 126 (I. piętro).
Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu na stronie http://www.warszawa.mscdn.pl/oferta-biezaca.
Informacji szczegółowych udziela kierownik formy dr Alina Karaśkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.