MSCDN Wydział w Warszawie, ul.Świętojerska 9, 00-240 Warszawa - Komunikat nr 2 - Refleksyjny praktyk - seminarium badawcze dla nauczycieli
Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Komunikat nr 2 - Refleksyjny praktyk - seminarium badawcze dla nauczycieli

 

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy oraz Nauczyciele zatrudnieni w szkołach podstawowych gmin powiatów okołowarszawskich,


w roku  szkolnym 2016/17 proponujemy Państwu nowatorską - autorską  formę doskonalenia zawodowego Refleksyjny praktyk - seminarium badawcze dla nauczycieli, której celem jest zastosowanie metodologii badań w działaniu w dydaktyce, a w konsekwencji  udoskonalanie pracy nauczyciela i uczniów poprzez analizę własnej praktyki.
Pierwsze spotkanie grupy seminaryjnej odbędzie się 26 września w godz. 15.00 – 18.00 (sala 127, I. piętro). Forma może być także realizowana w ramach kompleksowego wspomagania szkół.


Zapisy w dniach 29 sierpnia – 18 września na stronie www.mscdn.pl

Informacji szczegółowych udziela nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Warszawie dr Alina Karaśkiewicz -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 536 60 64; 506 200 539.


Jak twierdzą znawcy przedmiotu, refleksja nad działaniem to pierwszy krok do uruchomienia innowacyjnego potencjału – własnego, grupy oraz instytucji. Zatem serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.