MSCDN Wydział w Warszawie, ul.Świętojerska 9, 00-240 Warszawa - Komunikat nr 3 - Innowacyjna szkoła. Innowacyjny nauczyciel.
Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Komunikat nr 3 - Innowacyjna szkoła. Innowacyjny nauczyciel.

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele szkół/placówek oświatowych,


informujemy, że 1 grudnia 2016 r. w MSCDN Wydział w Warszawie odbędzie się konferencja pt. Innowacyjna szkoła. Innowacyjny nauczyciel.


Jednym z punktów programu konferencji będzie omówienie zasad Konkursu, w którym mogą uczestniczyć szkoły, które zrealizowały innowację lub eksperyment pedagogiczny.


Zapisy na konferencję przyjmujemy od 31 października na stronie www.mscdn.pl Jest to forma bezpłatna. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.


Informacji udziela nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Warszawie dr Alina Karaśkiewicz; online: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 536 60 64; 506 200 539.

Uwaga! Szczegółowy program konferencji podany zostanie w kolejnym komunikacie. Prosimy śledzić link Nowatorstwo Pedagogiczne.