MSCDN Wydział w Warszawie, ul.Świętojerska 9, 00-240 Warszawa - Komunikat nr 6 - Spotkanie otwarte w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów w dniu 9 stycznia 2017
Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Komunikat nr 6 - Spotkanie otwarte w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów w dniu 9 stycznia 2017
Spotkanie otwarte w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów
w dniu 9 stycznia 2017.


Szanowni Państwo Nauczyciele,

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu poświęconym generowaniu pomysłów na innowację pedagogiczną,  które odbędzie się 9 stycznia 2017 roku  w godz. 15.00- 18.00 w MSCDN Wydział w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 9  - aula B. parter.

Spotkanie poprowadzi Pani Bożena Małkowska – Baranowska: Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Piasecznie; trener psychologicznego warsztatu grupowego, instruktor programu profilaktycznego III Elementarz, czyli Siedem kroków;  trener Treningu Zastępowania Agresji ART wg Goldsteina;  pełniła funkcję społecznego kuratora sądowego ds. rodziny i nieletnich; obecnie Członek Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli przy wojewodzie mazowieckim w kadencji 2015-2019.

Zapisy przyjmujemy na stronie www.mscdn.pl
Jest to forma bezpłatna. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.

Szczegółowych informacji udziela  nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Warszawie
dr Alina Karaśkiewicz; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie:
22 536 60 64; 506 200 539.

Do zobaczenia w NOWYM  ROKU!