Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Nowatorstwo Pedagogiczne

 
reklama 1
 
 
 

Szanowni Państwo Nauczyciele,
zapraszamy tych wszystkich, którzy zrealizowali, realizują lub zamierzają realizować innowację pedagogiczną do udziału w sieci współpracy i samokształcenia pt.

 
FORUM NAUCZYCIELI  INNOWATORÓW
 

Celem sieci FNI jest zorganizowanie grupy nauczycieli – ekspertów ds. innowacji pedagogicznych oraz wymiana doświadczeń nt. przygotowania i wdrażania innowacji,  jak również ewaluacji jej efektów.
W roku szkolnym 2017/18 będziemy inspirować  Państwa do podejmowania nowatorskich działań z wykorzystaniem multimediów.

Pierwsze spotkanie uczestników sieci FNI odbędzie się 10 października 2017 r. w sali 16 (aula A, parter) w godz. 15.00 – 18.00. Jest to forma bezpłatna. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.

[Zapisy] do 8 października na stronie www.warszawa.mscdn.pl
Informacji szczegółowych udziela nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Warszawie dr Alina Karaśkiewicz - online Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 536 60 83.

 

 

 

 

Komunikat 13.


Spotkania nowatorskich nauczycieli w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów – inspiracje multimedialne

6 marca 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów – inspiracje multimedialne. Dobrymi praktykami dotyczącymi wykorzystania technologii informacyjno - komunikacyjnej w projektach międzynarodowych dzieliły się nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego ,,Zośki” w Piasecznie.


Pani Anna Ginda i Pani Elżbieta Szulborska są autorkami i współrealizatorkami projektów z programu ETWINNING i ERASMUS+. Wokół innowacyjnych działań skupiają społeczność szkolną oraz środowisko lokalne.


Zapraszamy na następne spotkanie w ramach Forum Nauczycieli Innowatorów, które odbędzie się 10 kwietnia w godz. 15.00 – 18.00 w sali 126 (I. piętro).
Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu na stronie http://www.warszawa.mscdn.pl/oferta-biezaca.
Informacji szczegółowych udziela kierownik formy dr Alina Karaśkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.