Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Nowatorstwo Pedagogiczne

 
reklama 1
 
 
 

 

Szanowni Państwo Nauczyciele,
zapraszamy tych wszystkich, którzy zrealizowali, realizują lub zamierzają realizować innowację pedagogiczną (zarejestrowaną w kuratorium oświaty)  do udziału w sieci współpracy i samokształcenia pt.

 

 

FORUM NAUCZYCIELI  INNOWATORÓW

 


Celem sieci jest zorganizowanie grupy nauczycieli – ekspertów od innowacji pedagogicznych oraz wymiana doświadczeń nt. przygotowania i wdrażania innowacji,  jak również ewaluacji jej efektów.


Pierwsze spotkanie uczestników sieci odbędzie się 3 października 2016 r. w sali 127 (I. piętro) w godz. 15.00 – 18.00. Jest to forma bezpłatna. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.


[Zapisy] w dniach od 29 sierpnia do 23 września na stronie www.mscdn.pl

Informacji szczegółowych udziela nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Warszawie dr Alina Karaśkiewicz - online Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 536 60 64; 506 200 539.