MSCDN Wydział w Warszawie, ul.Świętojerska 9, 00-240 Warszawa - Nowatorstwo Pedagogiczne
Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Nowatorstwo Pedagogiczne

 
reklama 1
 
 
 

Szanowni Państwo Nauczyciele,
zapraszamy tych wszystkich, którzy zrealizowali, realizują lub zamierzają realizować innowację pedagogiczną do udziału w sieci współpracy i samokształcenia pt.

 
FORUM NAUCZYCIELI  INNOWATORÓW
 

Celem sieci FNI jest zorganizowanie grupy nauczycieli – ekspertów ds. innowacji pedagogicznych oraz wymiana doświadczeń nt. przygotowania i wdrażania innowacji,  jak również ewaluacji jej efektów.
W roku szkolnym 2017/18 będziemy inspirować  Państwa do podejmowania nowatorskich działań z wykorzystaniem multimediów.

Pierwsze spotkanie uczestników sieci FNI odbędzie się 10 października 2017 r. w sali 16 (aula A, parter) w godz. 15.00 – 18.00. Jest to forma bezpłatna. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.

[Zapisy] do 8 października na stronie www.warszawa.mscdn.pl
Informacji szczegółowych udziela nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Warszawie dr Alina Karaśkiewicz - online Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 536 60 83.

 

 

 

 

Informacji szczegółowych udziela kierownik formy dr Alina Karaśkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.