Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Spotkajmy się! Konferencja EDUKACJA I KLASA


Spotkajmy się! Konferencja EDUKACJA I KLASA
Fundacja Szkoła z Klasą i Centrum Edukacji Obywatelskiej rozpoczęły rekrutację na konferencję Edukacja I klasa. Spotkanie, które odbędzie się 23 września 2016 r. w Warszawie kierowane jest dla nauczycieli i dyrektorów edukacji wczesnoszkolnej.

 

Iklasa 700px

 

Będzie czas na spotkanie, wymianę dobrych praktyk, pomysłów i inspiracji.
Konferencja składać się będzie z dwóch części:

  1. Panelowej, podczas której odbędzie się sesja wymiany inspirujących doświadczeń, przez nauczycieli i dyrektorów szkół uczestniczących w naszych programach wsparcia. Dodatkowo przewidujemy wystąpienie zaproszonych praktyków, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z różnymi typami współpracy w szkole oraz idących za nią efektów. Udział w konferencji weźmie także Dyrektor BE p. Joanna Gospodarczyk, jak i przedstawiciele CEO i innych warszawskich instytucji zajmujących się edukacją (panel potrwa ok. 2 godzin).
  2. Warsztatowej, w której poznają Państwo wybrane narzędzia pracy, wzbogacą swoje metody nauczania oraz w praktyczny sposób przećwiczą poznane techniki. Warsztaty będą związane m.in.  z edukacją muzyczną, plastyczną, matematyczną, aktywnością fizyczną – wykorzystywaną w edukacji wczesnoszkolnej. Warsztaty aktywnymi metodami  poprowadzą eksperci - praktycy związani z danymi zagadnieniami (warsztat potrwa ok. 3 godzin).

Konferencja odbędzie się w siedzibie WCIESu, mieszącej się przy ul. Starej 4 w Warszawie. Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany już wkrótce na stronie programowej Nauczyciel/ka I klasa: www.ceo.org.pl/1klasa, tam też można zapisać się na konferencję. Serdecznie zapraszamy!   
Organizatorem Programu jest Fundacja Szkoła z Klasą oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Biurem Edukacji, m. st. Warszawy oraz Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych o Szkoleń.

[Tematyka i program]