Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Konkurs "Żyj smacznie i zdrowo"

 

 

 

 zyj smacznie

 

Szanowni Państwo,

Wraz ze startem programu edukacyjnego

 

„Żyj smacznie i zdrowo”

 

rozpoczął się również konkurs, w którym do wygrania jest wiele cennych nagród. Na 5 zwycięskich szkół czekają kąciki wypoczynkowe dla uczniów o wartości 15 000 zł, idealne do spędzania czasu podczas przerw. Z kolei do 25 szkół trafią nowoczesne laptopy oraz zestawy autorskich koszulek dla całej klasy zaprojektowane przez znanego vlogera Sheo. Wystarczy, że nauczyciele i uczniowie wykażą się kreatywnością! Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie www.zyjsmacznieizdrowo.pl do 23 kwietnia 2017 roku.

Gorąco zachęcamy wszystkich nauczycieli gimnazjalnych do rozpoczęcia przygody z programem „Żyj smacznie i zdrowo” i powalczenia o atrakcyjne nagrody dla szkoły! Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.zyjsmacznieizdrowo.pl. Liczymy na Państwa wsparcie i umieszczenie informacji o programie oraz konkursie na stronie www Instytucji.

Jednocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować, że tegoroczna edycja programu otrzymała prestiżowe patronaty honorowe Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki, Rzecznika Praw Dziecka, Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Uznanie tak cenionych instytucji utwierdza nas w przekonaniu, iż program przynosi rzeczywiste efekty i przyczynia się do wzrostu świadomości na temat właściwych zwyczajów żywieniowych wśród młodzieży.

---

Program edukacyjny „Żyj smacznie i zdrowo” skierowany do młodzieży gimnazjalnej ma charakter społeczny. Inicjatywa ma na celu kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie marnowaniu żywności, edukowanie w zakresie sztuki kulinarnej i zachęcenie do wspólnego spożywania posiłków. Program edukacyjny „Żyj smacznie i zdrowo” nie ma charakteru komercyjnego – w jego ramach nie promuje się, ani nie zachęca do nabywania produktów żywnościowych.

 
 
Kamila Nowak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: (+48 22) 544-05-16
Zespół programu edukacyjnego WINIARY "Żyj smacznie i zdrowo"